OLIWA Z OLIWEK OPÓŹNIA PROCESY STARZENIA

Naukowcy potwierdzili kolejne zalety oliwy z oliwek. Tym razem udowodnili ich dobroczynne właściwości przeciw procesom starzenia się naszego organizmu.

Więcej

OLIWA Z OLIWEK W DIECIE CHOREGO NA CUKRZYCĘ

Cukrzyca określana jest często jako epidemia. Nie budzi to wątpliwości jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że według statystyk do 2030 roku, 366 mln osób na całym świecie może chorować na cukrzycę.

Więcej

OLIWA Z OLIWEK W WALCE Z NADCIŚNIENIEM

Nadciśnienie określane jest jako choroba społeczna. Nic budzi to zdziwienia, gdy weźmiemy pod uwagę, że ponad 8 milinów naszych rodaków cierpi na tę przypadłość. W zwalczaniu tej choroby, jak i w jej uniknięciu pomóc nam może oliwa z oliwek.

Więcej

Oliwa z oliwek skuteczną bronią w walce z osteoporozą

Nieprawidłowe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia – to wszystko przyczynia się do rozwoju osteoporozy w naszym organizmie. Żyjemy nie świadomi tego, choroba ta tymczasem stopniowo rozwija się i niszczy nasze kości.

Więcej

OLIWA Z OLIWEK POMAGA W WALCE Z RAKIEM PIERSI

19 października jest Światowym Dniem Walki z Rakiem Piersi. Choroba ta dotyka coraz młodsze kobiety, które wielokrotnie zostają późno zdiagnozowane. Niezmiernie ważna jest profilaktyka oraz prawidłowe odżywianie.      

Więcej

OLIWA Z OLIWEK OBNIŻA RYZYKO CHORÓB SERCA

Choroby serca są poważnym problemem współczesnej cywilizacji. W walce o zdrowe serce niezwykle pomocne okazuje się regularne spożywanie oliwy z oliwek, która jak dowodzą badania, może obniżyć aż o 41% ryzyko wystąpienia udaru.

Więcej

OLIWA Z OLIWEK, NATURALNE LEKARSTWO NA CHOLESTEROL

Nadmiar cholesterolu w organizmie to problem ponad 70% polskiego społeczeństwa, jednak niewielu z nas wie, że oliwa z oliwek jest naturalnym lekarstwem który sprawnie reguluje jego poziom w naszym organizmie, dostarczając nam przy tym rozkoszy jego spożywania.

Więcej

CZYM JEST DIETA ŚRÓDZIEMNOMORSKA?

Antyczne greckie słowo diaita, od którego pochodzi słowo dieta, oznacza zrównoważony styl życia i właśnie dokładnie tym jest dieta śródziemnomorska. Poniżej postaramy się przybliżyć nieco jej charakterystykę tak aby każdy mógł dowiedzieć się dlaczego Interoleo poleca i zachęca do jej...

Więcej

SPRAWDŹ LECZNICZE WŁAŚCIWOŚCI PŁYNNEGO ZŁOTA

Oliwa z oliwek extra virgin cieszy się coraz większym uznaniem ze względu na swoje wielorakie właściwości. Chcesz poznać część z nich? Zapraszamy do lektury. Ogólny skład oliwy z oliwek Najpierw przyjrzyjmy się, jakie elementy wchodzą w skład tego cennego płynu. Jest to produkt, który zbiera się w wakuolach...

Więcej