Aby wyglądać lepiej i młodziej

Dziś przedstawiamy Wam przepis na naturalny preparat, który pomoże Wam wyglądać lepiej i młodziej oraz oczyścić organizm z toksyn. Jego sposób przygotowania jest bardzo prosty – składniki to sok z cytryny oraz niezastąpiona oliwa z oliwek. Zapraszamy do lektury!

Więcej

Oliwa z oliwek na poprawę słuchu

Dziś przedstawiamy Wam przepis na naturalne lekarstwo, które przynosi ulgę w przypadku zatkanych uszu. Jego składniki to czosnek i oczywiście niezawodna oliwa z oliwek. Na naszym blogu dowiesz się, jak przeprowadzić skuteczną kurację. Zapraszamy do lektury!

Więcej

Krem z ekstraktem z oliwy z oliwek remedium na starzenie się

Dziś przedstawiamy Wam opracowany przez hiszpańską firmę kosmetyczną krem zawierający ekstrakt z oliwy z oliwek. Jego skuteczność została potwierdzona przez Instytut Biomedycyny w Sewilli. Wejdź na nasz blog i dowiedz się o zbawiennych właściwościach „płynnego złota” dla naszego organizmu. Zapraszamy!

Więcej

5 razy tak dla oliwy z oliwek extra virgin

Powodów, dla których warto sięgnąć po oliwę z oliwek extra virgin jest wiele. Dziś przedstawiamy Wam kompendium wiedzy na temat wpływu „płynnego złota” na nasze zdrowie i ciało. Zadbaj o siebie – przeczytaj i zastosuj. Zapraszamy do lektury!

Więcej

Oliwa z oliwek ochroną przed rakiem piersi

Dziś na naszym blogu dowiecie, dlaczego oliwa z oliwek extra virgin może chronić przed rakiem piersi. Potwierdzają to naukowcy z Uniwersytetu Nawarry. Zapoznaj się z ich badaniami i odkryj lecznicze właściwości „płynnego złota”. Zapraszamy!

Więcej

Maseczki z oliwy z oliwek sposobem na przebarwienia skóry

Zastanawiasz się, jak pozbyć się przebarwień skórnych? Z pomocą spieszy niezawodna jak zawsze oliwa z oliwek extra virgin! Wejdź na nasz blog i poznaj trzy skuteczne maseczki na bazie „płynnego złota”.

Więcej

Oliwa z oliwek postrachem komórek nowotworowych

Dziś przedstawiamy doniesienia naukowców z amerykańskich uczelni, którzy odkryli kolejne bardzo istotne właściwości „płynnego złota” na nasze zdrowie. Wejdź na nasz blog i dowiedz się, dlaczego oliwa z oliwek extra virgin jak nic innego zabija komórki nowotworowe. Zapraszamy!

Więcej

Warzywa smażone czy gotowane?

Słusznie uważa się, że sposób przygotowania ziemniaków czy innych warzyw decyduje o tym, czy posiłek będzie zdrowy, czy wręcz przeciwnie – szkodliwy. Przez lata nauka kazała nam sądzić, że smażeniu warzyw należy powiedzieć stanowcze „nie”, ponieważ w trakcie smażenia antyoksydacyjne właściwości...

Więcej

Eliksir zdrowia, czyli oliwa z oliwek na dzień dobry

Chcesz oczyścić organizm, pozbyć się złego cholesterolu, bólu brzucha lub nie wiesz, jak poradzić sobie z zaparciem? Koniecznie przeczytaj, dlaczego dietetycy radzą zacząć dzień od łyżki oliwy z oliwek extra virgin. Sprawdź też, jak przyrządzić naturalny i pełen witamin eliksir zdrowia. To wszystko dziś na naszym blogu...

Więcej

Oliwa z oliwek. I żyje się dłużej

To nie magia – naukowcy z Uniwersytetu w Kordobie wyjaśniają, dlaczego oliwa z oliwek, jak żaden inny olej, może wydłużyć nam życie oraz sprawić, że dłużej będziemy cieszyli się dobrym zdrowiem. Odwiedź nasz blog i poznaj najnowsze ustalenia badaczy – zapraszamy!

Więcej