OLIWA Z OLIWEK DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Oliwa z oliwek zwana płynnym złotem jest nieodłącznym elementem diety każdego, należy pamiętać, aby także nasze pociechy przyzwyczajać do spożywania jej. Wiąże się to z wieloma korzyściami dla ich organizmu. 

Więcej

Podstawowe zasady zdrowego żywienia wśród dzieci

Warzywa, owoce i nabiał to oczywiste składniki diety dziecka w wieku szkolnym. O czym jeszcze powinni pamiętać rodzice a czego unikać tak aby, jadłospis był zbilansowany a nasze pociechy rozwijały się zdrowo?

Więcej

Chleb i oliwa, czyli podstawa andaluzyjskiego śniadania

Prostota w połączeniu z wysokiej jakości produktami regionalnymi stanowi zasadę, która od wieków przyświeca kuchni południowo hiszpańskiej. Śniadanie nie jest wyjątkiem od tej reguły.

Więcej

POZNAJ ZBAWIENNE DZIAŁANIE OLIWY Z OLIWEK ZIMĄ

Zima to wyjątkowo wymagający czas dla naszej skóry oraz włosów. Dowiedz się jak o nie dbać używając oliwy z oliwek w codziennej pielęgnacji, tak aby wiosną wyglądały zdrowo.    

Więcej

OLIWA Z OLIWEK DOSTARCZY NAM ENERGII

Energia jest nam niezbędna, abyśmy każdego dnia mogli żyć, aby nasz organizm mógł funkcjonować. Oliwa z oliwek spożywana w odpowiednich ilościach dostarczy nam energii, którą każdego dnia zużywamy.

Więcej

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY DIETY ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ

Dieta śródziemnomorska to najzdrowsza dieta na świecie. Interoleo postara się przedstawić Wam jej najważniejsze założenia, tak abyście mogli spróbować zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Więcej

TERAPEUTYCZNE WŁAŚCIWOŚCI DRZEWA OLIWNEGO I OLIWY

O sposobach na przygotowywanie domowych kosmetyków przy użyciu oliwy z oliwek już pisaliśmy. W tym artykule chcemy się skupić na jej terapeutycznych właściwościach. Zapraszamy do odkrycia razem z nami jej innych właściwości.

Więcej

NATURALNY IBUPFOREN, CZYLI OLIWA Z OLIWEK ŁAGODZI BÓL

O cudownych właściwościach oliwy z oliwek mówiliśmy już dużo. Jednak nauka to ciągle otwarta księga, badania trwają i naukowcy odkrywają nowe fakty. W tym artykule kolejny z nich…

Więcej

OLIWA Z OLIWEK A ODCHUDZANIE

Wiemy doskonale, że oliwa z oliwek posiada niezwykłe właściwości dla naszego zdrowia i chroni nas przed licznymi chorobami. Badania dowiodły, że oliwa przyspiesza metabolizm, ponieważ nie jest absorbowana przez tkanki, a jest trawiona przez wątrobę. To sprawia, że w odróżnieniu od innych tłuszczy poprawia zdolność organizmu...

Więcej

OLIWA Z OLIWEK POPRAWIA MĘSKĄ PŁODNOŚĆ

Według naukowców z Uniwersytetu w Cuyo w Argentynie, oliwa z oliwek wpływa korzystnie na męską płodność poprawiając jakoś plemników.

Więcej